Wesele w Kalinówce, w Gdańsku

Reportaż ślubny Oli i Łukasza rozpoczęłam na Starym Mieście. Wnętrze Ich mieszkania zaskoczyło mnie światłem, które bez wchłania wykorzystałam. Przygotowania przebiegły zgodnie z planem, zakończone emocjonalnym first-lookiem i równie wzruszającym błogosławieństwem od rodziców.

Ślub w Matemblewie

Ceremonia odbyła się w kościele w Matemblewie. Dokładnie w gdańskiej dzielnicy Brętowo, na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Lasy w Dolinie Strzyży. Okolica jak najbardziej sprzyja dobrym kadrom.

Kalinówka, Gdańsk

Kalinówka to kolejna bardzo wdzięczna, pod względem organizacji imprez, lokalizacja w Gdańsku. Położona także w Matemblewie, daleka od miejskiego szumu. Miejsce stworzone z myślą o klientach poszukujących oryginalnego i niebanalnego sposobu na różnego rodzaju spotkań, zarówno prywatnych jak i firmowych.

Info o firmach współpracujących tego dnia: oprawa muzyczna – Montaż Atrkacji, słodki stół – NoToCiacho;

SESJA PLENEROWA ŚLUBNA

W dzień ślubu wyszłam z Olką i Łukaszem na kilka zdjęć plenerowych. Oni należą jednak do par, które poświęciły temu tematowi kolejne godziny innego dnia. Wiem, że nie żałują. Ja też bardzo lubię tą sesję i chętnie do niej wracam. Taka sesja przeważnie trwa trzy godziny. To optymalny czas, w którym zdążę zebrać odpowiedni materiał. Zdecydowanie potrzebna jest intensywna praca moja ale również pary. Decydującym się na dodatkową sesję, zawsze to powtarzam.

Szewc bez butów chodził długo, ale w końcu i ja wzięłam udział w takiej sesji. Miałam ten komfort, że wykonywała mi ją przyjaciółka. Ja też nie żałuję. Wręcz jestem Jej niesamowicie wdzięczna, bo mam teraz cudowne obrazy w formie zdjęć, które są dla mnie bezcenną pamiątką cudownego czasu, dzielonego z ukochaną osobą. Dokładnie tak samo jak te wykonane przeze mnie dla Olki i Łukasza. Zatem korzystajcie z wiedzy, umiejętności i oka fotografa. Korzystajcie z takich możliwości i róbcie sobie wspólne sesje!

Więcej Olki i Łukasza TUTAJ!

Leave A

Comment

Piotr D.
9 czerwca 2020
Brawo Aneta ! Pięknie pokazałaś nasz Gdańsk na tych kilku ujęciach ♥ !
Odpowiedz
    9 czerwca 2020
    Dzięki Piotr ! POzdro
    Odpowiedz