Industrialny ślub, rustykalne wesele

Takie połączenie brzmi nietypowo prawda? Ostatnio miałam okazję przetestować tego typu miks i muszę przyznać, że to zestawienie było interesujące. Dzień rozpoczął się od zwyczajowych przygotowań w Gdańsku, pośród spokojnie toczącego się osiedlowego życia pełnego bawiących się dzieci i spacerujących sąsiadów. W mieszkaniu wypełnionym historycznymi książkami i miłością, toczyły się przygotowania Michasi do Wielkiego Dnia. Po przybyciu Krzyśka, wzruszającym powitaniu i błogosławieństwie, przyszła pora by wyruszyć na ceremonię ślubną.

INDUSTRIALNY ŚLUB W GDAŃSKU

Uroczystość ślubna odbyła się w parafii pw. św. Krzysztofa w Gdańsku. Z racji, że kościół jest jeszcze w budowie, ślub odbył się w bardzo niezwykłym, nieoczywistym i industrialnym otoczeniu. Czułam się tam jak ryba w wodzie, gdyż lubię wyzwania i niebanalne scenariusze. Takie są moje upodobania, jednak najistotniejsze jest to, że rodzina i przyjaciele tworzyli ciepłą, pełną spokoju aurę, w której para kochających się ludzi, mogła złożyć przysięgę małżeńską.

RUSTYKALNE WESELE W OTOMINIE

Jeśli jesteście miłośnikami jeziora, lasu, koni oraz wiejskich, rustykalnych klimatów, a nie wiecie gdzie szukać, zapraszam Was do kompleksu Tabun w Otominie. To właśnie miejsce Misia i Krzysiek wybrali na świętowanie. Po industrialnych klimatach gdańskiej parafii, goście mogli cieszyć się urokliwą, leśną atmosferą w Otomińskim Obszarze Chronionego Krajobrazu. Ceglana i drewniana zabudowa przenosi nas nieco w czasie i świetnie współgra z ogrodem i stadniną. W tak pięknym otoczeniu, przy dobrze opracowanej oprawie muzycznej i świetlnej, nietrudno było o fantastyczną atmosferę i zabawę do białego rana.

MISIA I KRZYSIEK

Na koniec tradycyjnie załączam namiary do ludzi, którzy zadbali o Parę Młodą: wianek, bukiet, butonierka i korsarz Świadkowej – kwiaciarnia alternatywna „Mały park” Gdańsk Wrzeszcz, suknia ślubna – „Szyjemy Sukienki” Warszawa, garnitur i dodatki – sklep Recman, Gdańsk. M&K niezmiernie się cieszę, że Was poznałam. Dziękuję za zaufanie, buziaki!

Leave A

Comment