Wesele w Cedrowym Dworku

Zanim pokażę Wam wesele w Cedrowym Dworku, zacznę od tego, że poznaliśmy się z Karoliną i Sebastianem na Alternatywnych Targach Ślubnych w Sztuce Wyboru. Jednak spotkaliśmy się ponownie, aby tym razem spokojnie porozmawiać o szczegółach i wtedy już wiedziałam, że mam do czynienia z pozytywnie zakręconą parą młodych i ambitnych ludzi. Przygotowania ślubne odbyły się w Ich rodzinnych stronach, a specyficzne poczucie humoru towarzyszyło nam do samej ceremonii.

ŚLUB W PRUSZCZU GDAŃSKIM

Uroczystość poprowadził duchowny z parafii pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Budowa tego kościoła zakończyła się 1928 r. i jest to jedyny przykład architektury sakralnej okresu Wolnego Miasta Gdańska w Pruszczu Gdańskim. Uszkodzony w czasie wojny, następnie odbudowany pod koniec lat 50. ubiegłego stulecia. Wnętrze kościoła jest bardzo jasne i do dziś podziwiać można oryginalne organy z 1925 roku. To kilka szybkich faktów, gdyż lubię znać historię miejsca, w którym pracuję, a wracając do historii ślubu K&S: najistotniejsze jest m.in. to, że ta para z uśmiechem na twarzy przysięgała sobie miłość, w towarzystwie totalnie zaangażowanej rodziny. Zaraz po ceremonii miały miejsce życzenia, jedne z najbardziej emocjonalnych w tym sezonie ślubnym. Uwielbiam takie momenty i cieszę się wtedy, że mogę być z Wami.

BARWNE WESELE W CEDROWYM DWORKU

Dlaczego barwne? Cedrowy Dworek to klimatyczne miejsce z rewelacyjną kuchnią, które miałam okazję odwiedzać nie raz. Jednak obecność tęczowych barw to zasługa prowadzącego imprezę – Adama Zawickiego, a dokładnie Jego oświetlenia. Jak dobrze wiecie, uwielbiam bawić się światłem i tu miałam pole do popisu. Dzięki Adam (za światło i profesjonalną współpracę)! Poza tym była to intensywna impreza, temat i kadry zauważalne były co krok. Udało się nam także wykonać kilka klatek portretowych w ogrodzie, choć pogoda nas nie rozpieszczała.

KARO I SEBASTIAN

Na koniec tradycyjnie załączam namiary, które mogą okazać się pomocne: suknia – Viola Piekut, smoking – Konaszewski, make-up – Amelia Czernomord, słodki bufet i tort – Żuławskie Wypieki (Cedrowy Dworek), elementy papiernicze – Reklamodajnia. K&S dziękuję za zaufanie. Oby do szybkiego zobaczenia!

Leave A

Comment

Uwielbiam klimat, który potrafisz pokazać na swoich fotografiach. Dodatkowo tak się złożyło, że w tle leci mi Mariage d'Amour niezwykle mi to pasuje i podkreśla Twoją wrażliwość! Gratuluję!
Odpowiedz
    Aneta Labuhn
    15 marca 2018
    Bardzo się cieszę, gdy czytam Twoje komentarze! Dziękuję!
    Odpowiedz