Romantyczny ślub w Lęborku

Urocze, stare kamienice w Lęborku otwierają ten wpis. Właśnie w jednej z nich miało miejsce przygotowanie Madzi i Pawła, mojej romantycznej pary. Bardzo cenię ten wstęp, gdyż to właśnie w pierwszej połowie dnia targały parą i rodziną największe emocje. Dużą szkodą dla całego materiału, byłoby pozbawienie go tej części.

Ślub u Franciszkanów w Lęborku

Po przygotowaniach nadszedł czas na ceremonię w Diecezjalnym Sanktuarium Św. Jakuba Apostoła w Lęborku, ceglanym kościele gotyckim, powstałym na przełomie XIV i XV wieku. Kościół znajduje się pod opieką franciszkanów konwentualnych, którzy z niesamowitym ciepłem i troską podeszli do Pary Młodej, a było to bardzo istotne dla Magdy. Jej delikatne i wrażliwe serducho tonęło tego dnia w emocjach.

Wesele w Zapiecku

O klimatyczną imprezę i dobre samopoczucie pary i ich gości zadbała ekipa zarządzająca restauracją Zapiecek. Pyszny tort „naked” dostarczyła Duszka.

Madzia i Paweł

Podsumowując minione wydarzenie: jestem szczęśliwa, że tak wrażliwa i specyficzna para wybrała właśnie mnie (nieco więcej w tym temacie pojawi się we wpisie sesyjnym Madzi i Pawła). Dziękuję Wam bardzo! Na koniec krótkie info, o tym kto zadbał o Magdę w tym wyjątkowym dniu:  MUA – Katarzyna Koszałka, stylist & hair artist – POLA, kwiaty – Rustika (ta trójca jest totalnie zdolna! Uwielbiam, polecam dziewczyny i sama korzystam;)

Leave A

Comment