Sesja industrialna – alternatywna sesja zdjęciowa

W tym wpisie zapraszam na alternatywną sesję zdjęciową i mocno trzymam kciuki aby poprzez projekty niekomercyjne udało mi się zabrać Was do mojego świata. To w tej części pokazuję te obrazy, które są dla mnie szczególnie bliskie. To jak postrzegam: światło i cień, bryłę i płaszczyznę, kolor i szarość. Projekty te otwieram sesją industrial, gdyż poza naturą doceniam też wytwory ręki ludzkiej, a najbardziej te nadszarpnięte zębem czasu. Tym razem nie wywieram nacisku na zabawę światłem, tym razem działam z formą, ruchem i podwójną ekspozycją. Wprowadzam człowieka i jego relację z drugim człowiekiem w przestrzeń architektury industrialnej. Próbuje odnaleźć piękno w cieple ludzkiego ciała, jak również w chłodnej i surowej, betonowej formie.

Na początek krótkie/filmowe wprowadzenie. Montaż: Kamil Olszowy – thx :*

Zdjęcia na ulicy Elektryków

Ulica Elektryków (tereny stoczni gdańskiej) to przestrzeń użyteczności publicznej, którą odbieram niezmiernie inspirująco. Charakterystyczne dla Gdańska zielone żurawie, ceglane budynki i pozostałości szyn kolejowych tworzą wyjątkowe tło do zdjęć. Od 2015 roku jest to kolejna, letnia przestrzeń kulturalno-kulinarna w Gdańsku. Ten kto bywał na koncertach w B90, lub w którymkolwiek z tamtejszych lokali, na pewno zgodzi się ze mną, że charakter tej okolicy jest niezwykły. Poza sezonem jest tam spokojnie i właśnie w tym czasie poprosiłam młodych/gniewnych czyli Sandrę i Jej przyjaciela Macieja do współpracy. Zapraszam!

Leave A

Comment

23 marca 2018
Uwielbiam Twoje zdjęcia, Twoje spojrzenie. Ta sesja jest genialna! Dawno nie widziałam nic tak dobrego! No i te Twoje gify! LOVE!
Odpowiedz
  23 marca 2018
  Heh:D A jednak nie czekałaś do wieczora ;P ?! Cieszę się niezmiernie, THX Klodiuuuuuu!:***
  Odpowiedz
23 marca 2018
NIESAMOWITE!!!
Odpowiedz
  23 marca 2018
  Dzięki Iwonka! Pozdrawiam :*
  Odpowiedz
23 marca 2018
Labuhn, Ty już nic nie musisz a wszystko możesz! Zazdroszczę Ci przeokrutnie! Wspaniały materiał!
Odpowiedz
  29 marca 2018
  Dziękuję Piotrek ! Buziaki :*
  Odpowiedz
Solidna intrygująca i zaskakująca fotograficzna sesja. Myślący operator aparatu mający pomysł, wykorzystujący otoczenie nie wpadający w szablony i potrafiący odczytać swoich modeli! Gratuluje i podziwiam
Odpowiedz
24 sierpnia 2018
To jakiś sztos
Odpowiedz
Sylwia
20 listopada 2019
Niesamowita sesja. Kolor, klimat, kadry. Nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałam coś tak dobrego i oryginalnego <3
Odpowiedz