Ślub w Pałacu Grąbkowo

Wracając do reportaży realizowanych w kompleksach pałacowych, zapraszam na ślub w Pałacu Grąbkowo, miejscu obdarzonym intrygującym i niepowtarzalnym klimatem. Grąbkowo to urocza, niewielka miejscowość w okolicy Słupska, a w niej odrestaurowany przez artystyczną duszę, klimatyczny pałac. Stylem nawiązuje do późnobarokowych rezydencji powstałych w Prusach i Wielkopolsce.

Zanim moja para pojawiła się na miejscu, miałam czas aby zapoznać się z tym, nadszarpniętym zębem czasu, kompleksem pałacowo-parkowym. Z dawnego wyposażenia zachowały się m.in. schody z rzeźbioną ażurową balustradą, kominek z kartuszem herbowym, drewniane panele zdobiące ściany oraz kuchenne meble zabudowujące wnękę. Miejsce jest tak charakterystyczne, że pieczę nad organizacją i dekoracją ślubną sprawują osoby, które znają je najlepiej – właściciele.

Wesele w Pałacu Grąbkowo

Karola i Tomasz przygotowywali się we wnętrzach pałacu. O wygląd pary zadbały niezawodne: wizażystka Kasia Koszałka oraz dziewczyny z salonu fryzjerskiego POLA. Ceremonia odbyła się w przestrzeni zielonej otwartej, czyli w parku znajdującym się za pałacem, zaś o odpowiednią temperaturę na parkiecie i nie tylko, zadbał DJ Krzysztof Kleszczyński. Mam nadzieję, że poprzez zdjęcia przeniosę Was w ten ciekawy świat. Świat gdzie czas się zatrzymał. Zapraszam! K&T pozdrawiam!

Leave A

Comment

24 kwietnia 2019
Jak zwykle "szapoba"! Turbo fajny gif z wyjściem z ceremonii i pierwszym tańcem! :D Historia wciąga jak niezły netflix ;)
Odpowiedz
  26 kwietnia 2019
  xD THX Peter jak zwykle oryginalny komentarz! L O V E ! :)))
  Odpowiedz
25 kwietnia 2019
OJ, gif z tym małym chłopaczkiem- PE TAR DA!! Super materiał.
Odpowiedz
  26 kwietnia 2019
  Też go lubię :)) Dzięki Marcin!
  Odpowiedz